15 listopada 2015 r. mamy zaszczyt zaprosić na organizowany przez Bielawską Grupę Motosport wraz z OSIR Bielawa “4 KJS Bielawa”. Tak, jak poprzednie organizowane przez nas KJS-y, będzie miał on formułę własnie konkursowej jazdy samochodem , a więc wystartować w nim będą mogli wszyscy chętni, którzy mają sprawny samochód z aktualnym badaniem technicznym oraz ubezpieczeniem OC.

Nie wymagamy posiadania klatek bezpieczeństwa.

Impreza odbędzie się na trzech próbach zamkniętych, które będą przejeżdżane w trzech pętlach. Próby będą miały charakter minioesów drogowych. Nawierzchnię będą zróżnicowane: od szutru, przez kostkę brukową, płyty betonowe po asfalt.

Baza imprezy będzie znajdować się, jak zawsze, na placu obok Pływalni Miejskiej Aquarius w Bielawie przy ulicy Grota Roweckiego 8, gdzie odbędzie się odbiór administracyjny i znajdować się będzie biuro zawodów. Po Badaniu Kontrolnym z bazy rajdu zawodnicy będą się udawać na próby, które rozlokowane będą w tym roku w Piławie Dolnej, okolicy Łagiewnik oraz w Bielawie. Dokładne miejsca prób będą podane w przeddzień imprezy w związku z tym, aby nie uprzykrzać życia mieszkańcom oraz zachować równe szanse dla wszystkich zawodników, przyjezdnych jak i lokalnych.

Wszelkie informacje i szczegóły imprezy są dostępne w regulaminie.

Aby zgłosić się do zawodów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie oraz przelać na podane konto zaliczkę wpisowego.