* Ewentualne korekty (w tym dopisanie zawodnika) na liście startowej tylko i wyłącznie w dniu zawodów w biurze wyścigu.

nr Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Samochód Klasa
1 Mateusz Chruściel Fiat 126p WR 126p
2 Marcin Szatanik Fiat 126p 126p
3 Marcin Danielewicz FIAT 126p 650cm 126p
4 Eugeniusz Słaby Fiat 126p 126p
5 Arek Idzi PF 126p 126p
6 Leszek Sarnowski Fiat 126p 126p
7 Krzysztof Tański Lada vfts HIST
8 Adam Idzi PF 125p A.Jaroszewicz HIST
9 Lamak Rebob Trabi SK1
10 Wojciech Żuchowski Fiat Cinquecento SK1
11 Paweł Kańduła Fiat CC SK1
12 Sebastian Fintz Fiat Seicento maxi Klasa CC/SC
13 Jajo Egg Wydmuszka Klasa CC/SC
14 Kornel Lech Fiat SC Klasa CC/SC
15 Michał Wójciak Fiat Seicento Klasa CC/SC
16 Karol Markiewicz Fiat Seicento Klasa CC/SC
17 Robert Kańduła Fiat cc Klasa CC/SC
18 Grzegorz Zieliński Fiat SC. WR Klasa CC/SC
19 Grzegorz Waligóra Fiat Cinquecento Klasa CC/SC Klasa CC/SC
20 Maciej Moskal Honda Civic SK2
21 Marek Fudalej Fiat Punto SK2
22 Dawid Jadowski Suzuki Swift SK2
23 Agata Żuk Operl Corsa SK2
24 Krzysztof Gabrysiak. Jr SK3
25 Mateusz Kołpel Mitsubishi Colt SK3
26 Michał Stawiak Honda Civic SK3
27 Maciej Paca Peugeot 106 SK3
28 Monika Różańska Citroen Saxo SK3
29 Łukasz Papaj Citroen C2 SK3
30 Patryk Olbryś Peugeot SK3
31 Marcin Szewczyk Peugeot 206 SK3
32 Tomasz Sadkiewicz Citroën C2 SK3
33 Adrian Batóg Citroen C2 1.6 VTS SK3
34 Jacek Alex Citroen C2 SK3
35 Łukasz Lachtera Honda Civic SK4
36 Damian Wąchała Renault Clio SK4
37 Daniel Rajter Opel Corsa C SK4
38 Pablo Escobar Opel Astra SK4
39 Krystian Pokora Seat Ibiza SK4
40 Rafał Stadnicki Renault Megane SK4
41 Rafał Siwka Peugeot 207 SK4
42 Paweł Lizakowski Opel Astra GSi SK4
43 Arek Tyc Mitsubishi Lancer EVO X SK5
44 Dawid Gaweł Subaru Impreza SK5
45 Rafał Czerwik AUDI RS3 WRC SK5
46 Mateusz Marchewka VW GOLF IV SK5
47 Dariusz Zajkowski Subaru impreza SK5
48 Flower BMW RWD OPEN
49 Paweł Pawlaczek RWD OPEN
50 Sawek Sawek BMW E30 DJRT RWD OPEN
51 Dariusz Zapał RWD OPEN
52 Leszek Keplinger Łada 2107 VFTiS RWD OPEN
TRENING
53 Marian Kościelnik Przemek Kowalski Fiat Seicento Klasa CC/SC
54 Kuba Dąbrowa Kasia Lewandowska Fiat SC Klasa CC/SC
55 Angelika Lampart Weronika Olejnik Fiat Seicento Klasa CC/SC
56 Marcin Wesołowski Bartosz Belowski Citroen C2 SK3
57 Kacper Potyra Robert Potyra Citroen C2 SK3
58 Andrzej Grochowski Marcin Zelek Peugeot 106 SK3
59 Tomasz Pyda Mariusz Majda Renault Clio SK4
60 Adrian Gadowski Kamil Papaj Renault Megane SK4
61 Marcin Żarnowski Grzegorz Remelski Subaru Impreza SK5
62 Robert Kuczyńki Rafał Gładysz Audi 80 SK5
63 Jarosław Niedźwiecki Mirosław Jakubowski BMW E36 RWD OPEN
64 Bartosz Gamski Agnieszka Gamska E36 RWD OPEN
65 Marcin Samotyj Krzysztof Pawlak Baśka e46 RWD OPEN