* Ewentualne korekty lub dodatkowe zgłoszenia w dniu zawodów bezpośrednio w biurze.

Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Samochód Klasa
1 Mieszko Matuszyk BMW 318is JUNIOR
3 Mateusz Chruściel Fiat 126p 126p
4 Patryk Skórka Fiat 126p 126p
5 Eugeniusz Słaby Fiat 126p 126p
6 Arek Idzi Fiat 126p AKR-RT 126p
7 Paweł Kędzierski Fiat 126p 126p
8 Piotr Kędzierski Fiat 126p 126p
9 Limak Rebob Trabant SK1
10 Paweł Kańduła Fiat cc SK1
11 Łukasz Słabowski Fiat 126p SK1
12 Mateusz Skadorwa Kia Picanto SK2
13 Robert Kuczyński Peugeot 106 SK2
14 Krzysztof Motowilczuk Opel Corsa SK2
15 Marek Fudalej Fiat Punto SK2
16 Sokół Chester Citroen Ax Sport SK2
17 Maciej Moskal Honda Civic SK2
18 Damian Ekiert Peugeot 106 SK2
19 Wojciech Wróbel Fiat Cinquecento Klasa CC/SC
20 Grzegorz Waligóra Fiat CC Klasa CC/SC
21 Damian Orman Fiat CC Klasa CC/SC
22 Rafał Em Fiat SC Klasa CC/SC
23 Sebastian Fintz Fiat SC MAXI Klasa CC/SC
24 Jarosław Keplinger Fiat SC Klasa CC/SC
25 Marcin Szewczyk Peugeot 206 XS SK3
26 Paweł Osicki PEUGEOT 206 SK3
27 Jacek Alex Citroen BGM SK3
28 Andrzej Smyczek Honda CRX SK3
29 Roman Bortkiewicz Honda Civic SK3
30 Michał Grobelny Skoda Felicia SK3
31 Michał Klimuntowski Honda Civic SK3
32 Andrzej Grochowski Peugeot 106 SK3
33 Krzysiek Pawlak Renault Megane coupe SK4
34 Mariusz Majdziak Toyota Celica SK4
35 Marcin Sitko Renault Clio Sport SK4
36 Andrzej Janeczko Peugeot 206 SK4
37 Łukasz Gołąb Renault Clio 3 rs cup SK4
38 Tomasz Chamielec Renault clio SK4
39 Karol Zajączkowski Renault clio SK4
40 Dariusz Zajkowski citroen xsara SK4
41 Mikołaj Jaskulski VW golf SK4
42 Daniel Rajter Opel Corsa bbb SK4
43 Mateusz Łuczak Opel Corsa SK4
44 Łukasz Lachtera Honda Civic SK4
45 Dawid Figurski Opel Kadett SK4
46 Tomasz Zenfler Renault Clio SK4
47 Robert Jeczeń Subaru Impreza SK5
48 Bartosz Pawarski Mitsubishi Evo IX SK5
49 Mariusz Żurawek MItsubishi Lancer Evo SK5
50 Krzysztof Dereń Lancer evo SK5
51 Aleksander Łabędź Mitsubishi Lancer Evo VI SK5
52 Jakub Dąbrowa Audi A3 SK5
2. Damian Mazurek BMW 318is JUNIOR
53 Wojciech Kraska BMW 325ti RWD OPEN
54 Grzegorz Faryna BMW E36 ŻMS RWD OPEN
55 Piotr Tabor BMW 318is RWD OPEN
56 Maciej Jarząbek BMW 323ti RWD OPEN
57 Kamil Bowcariwski Bmw e36 318i RWD OPEN
58 Szymon Mazur BMW RWD OPEN
59 Michał Zawadzki BMW Power E36 RWD OPEN
60 Paweł Chmielnicki BMW E36 compact 1.6I RWD OPEN
61 Kacper Puszkinen BMW RWD OPEN
TRENING
62 Bartosz Iwaszkiewicz Marcin Iwaszkiewicz BMW E30 330i OPEN RWD
63 Piotr Dyblik Emilia Józwik Kia Picanto SK2
64 Mateusz Kuczeński Krzysztof Sowa Fiat CC Klasa CC/SC
65 Marian Kościelnik Kamila Kościelnik Fiat SC Klasa CC/SC
66 Adam Lech Brygida Lech Fiat cinquecento Klasa CC/SC
67 Kornel Lech Paweł Bukalski Fiat CC Klasa CC/SC
68 Marcin Niwergol Eryk Niwergol PEUGEOT 208 R2 SK3
69 Andrzej Kruk Kazimierz Kruk Suzuki Ignis sport SK3
70 Janusz Szczotka Michał Szczotka Citroen C4 Picasso SK3
71 Paweł Nagadowski Anna Nagadowska HONDA CRX SK3
72 Marcin Patyk Kamil Patyk Peugeot 208 SK3
73 Kela Motorsport Bartek Pilot Ford SK4
74 Wojciech Ozga Damian Kowalik Ford Focus SK4