* Ewentualne korekty (w tym dopisanie zawodnika) na liście startowej tylko i wyłącznie w dniu zawodów w biurze wyścigu.

nr Imię Nazwisko Samochód Klasa
1 Mateusz Chruściel Fiat 126p WR Klasa 126p
2 Marcin Szatanik Fiat 126p Klasa 126p
3 Eugeniusz Słaby Fiat 126p Mały Wariat Klasa 126p
4 Leszek Sarnowski Fiat 126p Klasa 126p
5 Adam Idzi Fiat 125p A. Jaroszewicz HIST
6 Jarosław Krawiec FSO POLONEZ 1.6 HIST
7 Kamil Bober Trabant Klasa 1
8 Paweł Kańduła Fiat CC Klasa 1
9 Grzegorz Reda Fiat Cinquecento Klasa 1
10 Piotr Gładysz Fiat Cinquecento 900 Klasa 1
11 Wojtek Żuchowski Fiat Cinquecento Klasa 1
12 Marek Obrycki Fiat 126p Klasa 1
13 Kuba Kaczyński Fiat Cinquecento Klasa 1
14 Sebastian Fintz Fiat Seicento KiT CAR Klasa CC/SC
15 Damian Wolak Fiat Sc Klasa CC/SC
16 Łukasz Pieróg Fiat SC Klasa CC/SC
17 Robert Kańduła Fiat cc Klasa CC/SC
18 Michał Węglowski Fiat SC Klasa CC/SC
19 Krzysztof Motowilczuk Opel Corsa Klasa 2
20 Marek Fudalej Fiat Punto Klasa 2
21 Jeremi Clarkson Datsun Klasa 2
22 Maciej Moskal Honda Civic Klasa 2
23 Marcin Szewczyk Peugeot 206 Klasa 3
24 Rafał Meliński Citroen SAXO Klasa 3
25 Paweł Miś PEUGEOT 206 Klasa 3
26 Karek Karek Peugeot 206 Klasa 3
27 Jacek Alex Citroen c2 BGM Klasa 3
28 Mariusz Majdziak Toyota Celica BEAMS Klasa 4
29 Tomasz Chamielec Renault Clio Klasa 4
30 Łukasz Lachtera Honda Civic EVO 2 Spec.B Klasa 4
31 Dawid Wiewiór Renault Clio 3 RS CUP Klasa 4
32 Mariusz Koziarski OPEL ASTRA Klasa 4
33 Paweł Lizakowski OPEL ASTRA GSi Klasa 4
34 Daniel Rajter Opel Corsa Klasa 4
35 Bartek Pawarski Subaru Impreza Klasa 5
36 Krzysiu Chorąży Subaru kiler EVO 4 Klasa 5
37 Mariusz Pruchnicki Audi 80 Quattro Klasa 5
38 Dariusz Zapał RWD do 2000 ccm
39 Tomek Dziurzyński bmw e36 318is RWD do 2000 ccm
40 Leszek Keplinger Ładna 2107 VFTiS RWD do 2000 ccm
41 :) Hati BMW 318 is na sterydach RWD pow. 2000 ccm
42 Grzegorz Faryna BMW ŻMS RWD pow. 2000 ccm
TRENING
43 Mateusz Kryniecki Mateusz Herba Fiat Seicento Klasa CC/SC
44 Adam Lech Kamil Bernatowicz Fiat CC Klasa CC/SC
45 Jarosław Keplinger Andrzej Cyngiel Fiat Cinquecento Klasa 1
46 Piotr Dyblik Emilia Jóźwik Kia Picanto Klasa 2
47 Damian Ekiert Grzegorz Wisz Peugeot 106 Klasa 3
48 Krzysztof Gabrysiak Jr. Mitsubishi Colt Klasa 3
49 Paweł Smoleń Jakub Sawiński Citroen C2 Klasa 3
50 Tomasz Pyda Mariusz Majda Renault Clio Sport Klasa 4
51 Michał Trosiński Dawid Bernatowicz Ford Escort Klasa 4
52 Artur Wolak Mateusz Łoś Skoda Octawia Klasa 5
53 Kamil Antczak Adrian Konieczny Subaru Impreza Srebrno-Szczała Klasa 5