Wygraj samochód na cały sezon MPAC Junior Cup 2024!

Niewiarygodne? Może i tak, ale prawdziwe!
Ogłaszamy konkurs MPAC Talents 2024 w ramach którego wybierzemy dwóch zawodników, którym przygotujemy i dostarczymy na czas zawodów auto pucharowe oraz pokryjemy koszty związane ze startami w całym sezonie 2024.

To nie żart
– Wiem, że to może trochę szalone, ale właśnie taki jest cały projekt MPAC Junior Cup 2024 – przyznaje Marek Paciorkowski, sponsor tytularny konkursu i całego cyklu zawodów dla nastoletnich zawodników. – Zależy nam na znalezieniu utalentowanych dzieciaków, którzy kiedyś będą mogli stanowić o sile i przyszłości polskiego motorsportu. A w tym sporcie jest właśnie tak, że im wcześniej zaczniesz jeździć, tym lepiej dla ciebie.

Konkurs MPAC Talents 2024 przeznaczony jest dla osób niepełnoletnich, które w 2024 r. chcą startować w sześciu rundach BSK TECH Wyścigów Górskich 2024 za kierowcą jednego z naszych samochodów. Zawody będą odbywały się na południu Dolnego Śląska od kwietnia do października. Kierowcy wyłonieni w konkursie, będą rywalizowali z zawodnikami, którzy zgłosili się do MPAC Junior Cup 2024.

Przebieg konkursu
Konkurs MPAC Talents 2024 odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy z nich zostanie przeprowadzony 12 lutego 2024 r. w DRIVE POSITION MOTO PARK WARSZAWA (ul. Graniczna 15, Janki k/Warszawy). Zawodnicy zmierzą się w rywalizacji na torze kartingowym, a spośród nich sponsor wytypuje osoby, które zaprosi do II etapu konkursu.
Czy wygrywają najszybsi? Nie, na torze kartingowym brane będą pod uwagę przede wszystkim zachowanie się fair play, progres w wynikach, tor jazdy podczas obu sesji oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Drugi etap MPAC Talents 2024 zostanie przeprowadzony w marcu 2024 r. Tam uczestnicy używać będą już pucharowych aut, przygotowanych do zawodów MPAC Junior Cup 2024. Przy ostatecznym wyborze dwóch kierowców pod uwagę brane będą przede wszystkim umiejętność płynnej jazdy samochodem z manualną skrzynią biegów, stabilność jazdy, progres w czasach kolejnych okrążeń oraz relacja na linii organizator – uczestnik.

Zgłoszenia
Osoby chcące wziąć udział w konkursie „MPAC Talents 2024” do 31 stycznia 2024 r. muszą przesłać drogą mailową na adres: mpacjuniorcup@gmail.com wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bgmsport.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć list motywacyjny.

– Osoba zgłaszająca się do konkursu sama decyduje w jakiej formie chce uzupełnić swoją aplikację – przyznaje Marek Paciorkowski z MPAC INVESTMENTS. – Listem motywacyjnym może być film, może być opis swojej osoby w kilku zdaniach, może być zbiór zdjęć zebrany w jakąś całość… Ma to zachęcić nas do wyboru właśnie tej osoby do udziału w naszym konkursie, który od początku do końca będzie dla naszych uczestników bezpłatny. Po weryfikacji i analizie przesłanych zgłoszeń zaprosimy wybranych uczestników do udziału w I etapie konkursu.

Zachęcamy do zapoznania się z regulamin konkursu, który dostępny jest na stronie www.bgmsport.pl oraz poprzez oficjalny fanpage – MPAC Junior Cup 2024: https://www.facebook.com/MPACJuniorCup2024

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

REGULAMIN MPAC Talents 2024
KARTA ZGŁOSZENIA