* Ewentualne korekty na liście startowej możliwe są tylko i wyłącznie w dniu zawodów w biurze wyścigu.

Nr startowy Kierowca Pilot Samochód Klasa
1 Bartek Pawarski Mitsubishi Evo IX SK5
2 Krzysztof Chorąży Patryk Chorąży Mitsubishi EVO 4 SK5
3 Kamil Antczak Adrian Konieczny Subaru Impreza SK5
4 Bartolini Bartolini Mati Mati Mitsubishi lancer EVO IX SK5
5 Arek Tyc Jarek Koczewski Subaru Impreza SK5
6 Jakub Dąbrowa Katarzyna Lewandowska Subaru Impreza SK5
7 Jan Baldwin Katarzyna Ciszewska Subaru Legacy SK5
8 Marcin Michalski Filip Kamieński Subaru Legacy SK5
9 Marcin Subaru Grzegorz Remelski Subaru Impreza SK5
10 Mateusz Sendalski Jarosław Kucharski Mitsubishi Lancer Evo 5 SK5
11 Łukasz Lisak Marcin Waligóra Subaru Impreza SK5
12 Emil Uszyński Adam Sulisz Subaru Impreza SK5
13 Rafał Czerwik Paweł Pawlak Audi A3 Turbo QUATTRO SK5
14 Dariusz Zajkowski Adam Janiszyn Subaru Impreza SK5
15 Artur Wolak Mateusz Łoś Skoda Octavia SK5
16 Kacper Zawadka Mirek Hebda Subaru Impreza SK5
17 Łukasz Pudełek Dariusz Chodzyński Subaru Impreza R4 SK5
18 Wojtek Czerniawski Bartek Nie pamiętam Subaru Imprez SK5
19 Mariusz Pruchnicki Kacper Pruchnicki Audi 80 B4 Quattro SK5
20 Jarosław Niedźwiecki Mirosław Jakubowski BMW E36 RWD OPEN
21 Maciej Jarząbek Marcin Korba BMWułututu RWD OPEN
22 Michał Zawadzki BMW Power E36 RWD OPEN
23 Sawek Sawek Paweł Urbanik BMW E30 DJRT RWD OPEN
24 Wojciech Kraska Grzegorz Filip BMW 325ti RWD OPEN
25 Łukasz Kwiatek Magdalena Kwiatek BMW E36 RWD OPEN
26 Dariusz Zapał Krzysztof Nowak RWD OPEN
27 Irek Pawlak Leszek Pawlak BMW E36 Compact RWD OPEN
28 Jarosław Drohomirecki Paweł Szewczyk MW e46 coupe RWD OPEN
29 Bartosz Jagielnicki Paulina Wiecha BMW RWD OPEN
30 Piotr Pezowicz Dawid Piwko BMW 318 ti RWD OPEN
31 Kamil Bowcariwski Kamila Lasota RWD OPEN
32 Aleksander Antos Michał Szymczyk Peugeot 306 Evo SK4
33 Tomasz Zenfler Marcin Koczapski Renault Clio 2 SK4
34 Mateusz Łuczak Krzysztof Kędziora Opel Corsa SK4
35 Piotr Szczotka Rafał Stelmaszewski  Reanult Clio Sport SK4
36 Tomasz Pyda Mariusz Majda Renault Clio sport SK4
37 Tomasz Kobylański Adam Klimasara Opel Kadett GSI SK4
38 Oskar Dobek Julia Stypińska Mini Cooper S SK4
39 Aleksander Ćwirko Jakub Ćwirko Renault Clio sport SK4
40 Adrian Gadowski Kamil Papaj Renault Megane SK4
41 Dawid Wiewiór Marian Żelazny Renault SK4
42 Paweł Koprowski Bartosz Koprowski Opel Kadett Gsi 16V SK4
43 Mariusz Koziarski Tomasz Harczuk Opel Astra SK4
44 Michał Trosiński Dawid Bernatowicz Ford Escort SK4
45 Szymon Jaroszyński Marta Błażej Peugeot 206 SK4
46 Daniel Rajter Marta Dubicka Opel Corsa C SK4
47 Grzegorz Woźnik Opel Astra SK4
48 Piotr Donica Marcin Stojanowski SK4
49 Przemysław Kurek Jakub Kraft VW Golf II SK4
50 Paweł Lizakowski Opel Astra Gsi SK4
51 Roman Romelczyk Grzegorz Galiczyński Ford Fiesta SK3
52 Łukasz Bryk Michał Grobelny Skoda Felicia SK3
53 Leszek Bernacki Mateusz Adamski Honda Civic SK3
54 Michał Klimuntowski Kamil Kuklewski Honda Civic SK3
55 Jakub Baran Aleksander Baran Citroen Saxo SK3
56 Władysław Jastrzębski  Beata Biliniewicz Honda SK3
57 Krzysztof Pawlak Piotr Pawlak Citroen c2 VTS SK3
58 Paweł Nagadowski Anna Nagadowska Honda SK3
59 Piotr Zieliński Radosław Grzywna Peugeot 106 SK3
60 Patryk Olbryś Paweł Kienda Peugeot 106 SK3
61 Aleksander Ciuksa Filip Bądkowski Citroen c2 SK3
62 Bartosz Bawor Jakub Skrądź Citroen C2 SK3
63 Paweł Smoleń Jakub Sawiński Citroen C2 SK3
64 Andszej Mercin Peugeot 106 SK3
65 Paweł Osicki Patrycja Osicka Peugeot 206 SK3
66 Mateusz Pietruć Kamil Piech Peugeot 206 SK3
67 Mariusz Skawark Michał Maćkowski Citroen C2 SK3
68 Rafał Jaroszewski Daniel Starachowski Honda Civic SK3
69 Hubert Kubielski Jacek Wasilewski Honda CRX SK3
70 Marcin Szewczyk Oktawian Wasilewski Peugeot 206 SK3
71 Michał Postawka Stanisław Postawka Honda Civic SK3
72 Kamil Jodko Adam Kulak Peugeot 206 SK3
73 Mariusz Mróz Sławomir Mróz Citroen C2 SK3
74 Damian Ekiert Grzegorz Wisz Peugeot 106 SK3
75 Łukasz Ceglarski Krzysztof Pawlak Ford Puma SK2
76 Marek Fudalej Adam Pichniarczyk Fiat Punto SK2
77 Robert Kuczyński Rafał Gładysz PEUGEOT 106 SK2
78 Krzysztof Motowilczuk Krzysztof Leszczyński Opel Corsa SK2
79 Mateusz Olszacki Michał Postawka Fiat Seicento 1.1 CC/SC
80 Kornel Lech Karol Gałysa Fiat Seicento CC/SC
81 Dominik Wolski Monika Wolska Fiat SC CC/SC
82 Sebastian Fintz Patryk Libera Fiat Seicento Kit Car CC/SC
83 Adam Lech Kamil Bernatowicz Fiat Cinquecento CC/SC
84 Marian Kościelnik Przemysław Kowalski Fiat Seicento CC/SC
85 Kamil Markiewicz Karol Markiewicz Fiat Seicento CC/SC
86 Marek Zięć Dawid Kuczyński Fiat Seicento CC/SC
87 Damian Boncela Przemysław Zwoliński Fiat CC CC/SC
88 Michał Cuprjak Bartłomiej Chojecki Fiat Cinquecento CC/SC
89 Piotr Gładysz Weronika Gładysz Fiat CC 900 SK1
90 Michał Tokarski Sebastian Pucek Fiat Cinquecento SK1
91 Patryk Skórka Maciej Uss Fiat 126p SK1
92 Krystian Kuklis Krzysztof Sowa Fiat Cinquecento SK1